PROFESIONALAI

 Jau ketvirtus metus interjero dizaino kursus veda architektas Gediminas Preišegalavičius baigęs architektūros studijas Vilniaus dailės akademijoje, turintis ilgametę praktiką interjerų bei architektūros projektavimo bei realizavimo srityje.

Gediminas Preišegalavičius sukūrė interjero dizaino mokymų autorinę programą, remdamasis įgyta patirtimi praktiškai įgyvendinant įvairios paskirties objektus. Dėstytojas t.p.  vadovauja firmai, kuri jau 20 metų dirba aukščiausio pasaulinio lygio baldų ir šviestuvų importo srityje. Buvo atsovaujami tokie garsūs gamintojai, kaip “ARMANI CASA”, “B&B ITALIA”, “ROLF BENZ”, “VITRA”, “FLOS”, “LUCE PLAN”,  “FABBIAN”,  “KARTELL”,  “MAGIS” ir kiti.

 

 


Asmeninio įvaizdžio ir mados kursų autorė ir lektorė Olesė Kekienė, diplomuota įvaizdžio dizainerė, profesionali drabužių dizainerė ir dailės pedagogė, Kauno Kolegijos Įvaizdžio dizaino katedros vadovė, autorinių seminarų apie madą, stilių, įvaizdį lektorė, mados istorijos paskaitų dėstytoja, buvusi žurnalų “ExpressMada” ir “Joy” mados redaktorė, stilistė mados fotosesijose, reklamose, spaudoje, įvaizdžio srityje dirbanti tiek su individualiais tiek su verslo klientais. Straipsnių mados temomis autorė.

 


Asmeninio įvaizdžio ir mados kursų lektorė Anna Bochan, diplomuota įvaizdžio kurėja, Bogomolov image school stilistė, vizažistė, teatrinių kostiumų ir grimo dailininkė, seminarų vedėja.

 

 


Apželdinimo kursų dėstytoja Vaida Vaitkutė Eidimtienė - Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos lektorė, kraštovaizdžio architektė.
Mokslai: Meno pedagogika Kauno aukštesniojoje meno mokykloje, rekreacijos vadyba bei kraštovaizdžio architektūra Klaipėdos universitete.Darbai: želdinimo projektai.Dėsto: braižybą ir piešimą; kraštovaizdžio architektūros pagrindus; kompoziciją ir maketavimą bei želdynų įrenginius.

 

 

 


Apželdinimo kursų dėstytoja Ingė Auželienė - Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos lektorė. Veiklos sritys -  landšafto, visuomeninių ir  individualių erdvių projektai bei jų įgyvendinimas, konsultacijos ir paskaitos kraštotvarkos ir sodininkystės temomis.Ilgamečio gyvenimo būdo ir darbų tikslas - padėti pamatyti, suprasti, pajausti, sukurti ne tik tokią aplinką, apie kurią svajojote, bet ir  tokią, apie kurią net nesvajojote. Maloniausia patirtis - sukurti paprastą nepaprastą sodą.